Pārdevējs/-a / Projektu vadītājs/-a

PerkamKopa.lv

Kopā iepirkšanās portāls PērkamKopā.lv meklē pārdevēju / projektu vadītāju. Ja vēlies katru savu darba dienu citādāku, esi enerģisks/-a un Tev šķiet, ka māki prezentēt savu ideju, tad meklējam tieši Tevi!

Tavi pienākumi:
- PērkamKopā.lv dienas piedāvājumu nodrošināšana;
- vilinošu piedāvājumu izstrāde;
- jaunu klientu piesaiste;
- attiecību uzturēšana ar klientiem un izcila pēcapkalpošana.

Mēs piedāvājam:
- mājīgu un gaišu biroju Rīgas centrā, A.Briāna ielā;
- visas sociālās garantijas un sasniegumiem piesaistītu apmaksas sistēmu;
- veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu u.c. vilinošus bonusus;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas.

Mūsu prasības:
- perfektas latviešu valodas zināšanas (krievu valodas prasme tiks uzskatīta kā priekšrocība);
- izcilas darba un laika plānošanas prasmes;
- uzņēmība, enerģija un ātrums;
- spēja iekļauties radošā un dinamiskā kolektīvā;
- spēja strādāt kā patstāvīgi, tā arī komandā;
- iepriekšēja pieredze aktīvajā pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;

Personiskās īpašības:
- iniciatīva, motivācija, pozitīva attieksme pret darbu, darba procesu;
- augsta ieinteresētība personisko un uzņēmuma finansiālo mērķu sasniegšanā;
- komunikāciju, prezentēšanas un pārliecināšanas prasmes.

Lūdzu, sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību izvirzītajām prasībām, un kopā ar savu CV sūti mums!

N.B. Sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.
SIA Draugiem (Reģ. nr. 40003737497)

Piesakies informācijai par Draugiem Grupas vakancēm