IT projektu vadītājs/-a Mapon

Mapon

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos. Mūsu komanda aktīvi strādā pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, sekojot līdzi tirgus tendencēm un klientu vēlmēm. Aicinām komandai pievienoties IT projektu vadītāju, kurš/-a vēlas iesaistīties uzņēmuma projektu virzībā. Ja tas/tā esi Tu - piesakies!

Tavi pienākumi:
- IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
- projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, mārketinga speciālisti);
- klientu, sadarbības partneru prasību analīze un novešana līdz rezultātam;
- produktu (degvielas kontrole, tahogrāfa datu analīze, mobilās aplikācijas, u.c) attīstība;

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- labu atalgojumu un interesantus darba uzdevumus;
- darbu starptautiskā uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšana, pusdienas birojā, sporta zāles abonementus, pasākumu biļetes u.c.).

Mūsu prasības:
- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
- labas angļu valodas zināšanas;
- priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem  (Basecamp, Jira, Teamgantt vai tml.).
- interese par nozari, automatizāciju, procesu optimizāciju;

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi vislabākais/-ā kandidāts/-e šim amatam.

SIA Mapon (reģ. nr.40003800531)