Satura mārketinga speciālists/-e

Mapon

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos Baltijā un Skandināvijā, ar vairākiem klientiem un partneriem arī citviet pasaulē. Mūsu klienti kopā jau ir izsekojuši vairāk kā 7 miljardus kilometru (23x līdz Saulei un atpakaļ). Kā arī esam atvēruši filiāli Barselonā, Spānijā, un nedomājam pie tā apstāties!


Mēs augam un mūsu komanda aktīvi turpina strādāt pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, un tieši tāpēc mēs meklējam komandas papildinājumu - satura mārketinga speciālistu/-i!

Tev būs iespēja pasaulē “atstāt savus darbu nospiedumus” kopā ar mums. Mēs novērtēsim un liksim lietā Tavas zināšanas. No rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā baudīsi garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri varēsi pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, piesakies!

Tavi pienākumi:
- satura sagatavošana mārketinga kampaņām;
- mārketinga satura tulkošanas darbu organizēšana un pārvaldīšana vairākās EU valodās (LV/EN/RU/ESP/FIN);
- informācijas izvietošana sociālajos medijos, blogos;
- e-pastu mārketinga organizēšana;
- atbalsta sniegšana pārdošanas nodaļai informācijas un mārketinga materiālu nodrošināšanā.

Tev jāpiemīt:
- izcilām angļu valodas zināšanām;
- pieredzei darbā mārketinga nodaļā;
- interesei par jaunākajām mārketinga tendencēm;
- lieliskām komunikācijas prasmēm;
- vēlmei un gatavībai mācīties;
- vēlmei un gatavībai palīdzēt kolēģiem.

Par priekšrocību tiks uzskatītas kā krievu, tā arī kādas Eiropas Savienības valsts valodas zināšanas. Augsti novērtēsim pieredzi vai vēlmi pašam/-ai rakstīt blogu un veidot saturu.

Mēs piedāvājam:
- modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšanas polisi, siltas bezmaksas pusdienas birojā, sporta kluba abonementu, elastīgu darba laiku u.c.).

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-kā kandidāts/-e.

SIA Mapon, Reģ.nr.: 40003800531