Mārketinga datu analītiķis/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 400 darbiniekiem (150+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Ja esi gatavs/-a sasniegt augstus mērķus, un nebaidies no izaicinājumiem, - pievienojies komandai kā mārketinga datu analītiķis/-e!

Tavi pienākumi:
- atbalsta sniegšana mārketinga kolēģiem analītisko jautājumu risināšanā;
- klientu segmenta analizēšana, secinājumu izdarīšana par lietotājiem un viņu paradumiem;
- piedalīšanās mārketinga komandas projektos, veicot izpēti un analizējot tirgus situāciju, konkurentus un produktu piedāvājumu;
- mārketinga komandas produktivitātes uzlabošana;
- jaunu ideju efektivitātes un veikto eksperimentu rezultātu novērtēšana;
- mārketinga kampaņu analizēšana un novērtēšana, sniedzot idejas, kā tās uzlabot;
- atskaišu sistēmas izstrāde.

Mūsu prasības:
- iepriekšēja pieredze mārketinga datu analītikā;
- pieredze reklāmas kampaņu un pasākumu atdeves novērtēšanā;
- izpratne par B2B un B2C ekomerciju
- zināšanas par SEO, PPC, e-pasta mārketingu, mājas lapas optimizēšanu (CRO)
- pieredze ar Google Analytics, Klaviyo/Mailchimp
- ļoti labas Excel zināšanas (Vlookup, Pivot tables);
- spēja un vēlme strādāt start up uzņēmuma kultūrā.
- spēja orientēties uz klienta vēlmēm;
- vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes.

Zināšanas par datubāzēm (piemēram, MySQL) un iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
- labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
- modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- dažādus vilinošus bonusus (elastīgu darba dienas sākumu, pusdienas darba vietā, veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. Draugiem Group darbinieku privilēģijas)

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)