Jurista palīgs/-dze (PRAKSES VIETA)

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 400 darbiniekiem (150+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Ja esi gatavs/-a mācīties un pilnveidot savas zināšanas, nebaidies no jauniem izaicinājumiem, - pievienojies mūsu juristu komandai kā jurista palīgs/-dze uz prakses laiku!

Prakses laikā Tev būs iespēja iegūt:
- pieredzi uzņēmuma dokumentācijas apkopošanā IPO vajadzībām;
- zināšanas intelektuālā īpašuma, personas datu aizsardzības, starptautisko privāttiesību jautājumos;
- prasmes atbalsta sniegšanā juristam, piemēram, pilnvaru sagatavošana, līgumu izskatīšana, juridisku tulkojumu veikšana u.tml.

Sagaidām, ka Tev būs:
- padziļināta interese un vēlme apgūt jurista profesijai nepieciešamās zināšanas un prasmes;
- augstas darbaspējas;
- izcilas angļu valodas zināšanas (šī būs Tava darba valoda prakses laikā);
- iemaņas juridiskajos jautājumos
- trīspusējais līgums par mācību praksi (līgums par mācību praksi starp praktikantu, profesionālās izglītības iestādi un prakses vietu).


Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi ideālais/-ā kandidāts/-e šai prakses vietai. 

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)