Jurists/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.
Uzņēmums strauji aug, tāpēc meklējam zinošu kolēģi - juristu/-i.
Mums ir lielas ambīcijas un mērķi, tāpēc, ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, - piesakies!

Tavi pienākumi:

    • ikdienas juridiskā atbalsta nodrošināšana uzņēmuma departamentiem;
    • dažādu juridisko dokumentu sagatavošana un pārskatīšana saskaņā ar Latvijas un ārvalstu tiesību aktiem;
    • juridiskās izpētes veikšana un atzinumu sastādīšana dažādās civiltiesību jomās;
    • sekošana līdzi likumdošanas aktualitātēm Latvijā, ASV un citur pasaulē;
    • dažādu juridisko projektu īstenošana;
    • uzņēmuma iekšējo dokumentu sagatavošana un pārskatīšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

     Prasības:

    • augstākā izglītība tiesību zinātnē;
    • vēlama 4-5 gadu juridiskā darba pieredze;
    • perfektas angļu valodas zināšanas (kā mutvārdos, tā arī rakstos);
    • iepriekšēja pieredze darbā starptautiskā vidē;
    • augsta stresa noturība;
    • spēja un vēlme strādāt start-up vidē

    Mēs piedāvājam:

    • atalgojumu no 1600 - 2000 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
    • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
    • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
    • bezmaksas autosstāvieta un bezmaksas pusdienas birojā;
    • interesantus darba uzdevumus;
    • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
    • dzimšanas dienas brīvdienu;
    • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
    • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

    Ja redzi sevi kā daļu no mūsu komandas, sūti CV un angļu valodā rakstītu motivācijas vēstuli, kurā pastāsti, kāpēc tieši Tu esi piemērotākais/-ā kandidāts/-e šim amatam!

    AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)

    CITAS VAKANCES