Modelis/-e

Printful [LV]


Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, preču uzglabāšanas un pasūtījumu izpildes pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto/video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem “online” biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk nekā 320 darbiniekiem (70 Latvijā, 250+ ASV) un divām ražotnēm ASV. 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā, līdz ar to paplašinot un attīstot pakalpojumu piedāvājumu Eiropas tirgum.

Viens no pakalpojumiem, ko vēlamies piedāvāt arī Eiropā, ir foto serviss, kas mūsu klientiem sniedz iespēju iegūt profesionālus savu produktu foto attēlus. Tāpēc mēs uz ilgstošu un regulāru sadarbību aicinām modeļus/-es klientu produktu - apģērbu un aksesuāru - modelēšanai.

Mēs meklējam vairākus modeļus, tāpēc gaidīsim pieteikumus no dažādu vecumu pārstāvjiem/-ēm. Ja vēlies pieteikties, sūti mums savu pieteikuma vēstuli, kā arī portfolio ar vismaz 5 foto attēliem no fotosesijām, kurās iepriekš esi piedalījies/-usies.


Sūti pieteikumu kopā ar Google Disk, Dropbox vai tml. saiti, kurā pieejami Tavi foto no iepriekšējām fotosesijām!


AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)