SEO speciālists/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Ja esi gatavs/-a sasniegt augstus mērķus, un nebaidies no izaicinājumiem - pievienojies komandai kā SEO speciālists/-e!

Tavi pienākumi:

  • mācīties un sekot līdzi SEO nozares aktualitātēm;
  • uzraudzīt mājaslapas organic traffic rezultātus;
  • plānot un realizēt stratēģijas/kampaņas organic traffic izaugsmes veicināšanai;
  • atbalstīt kolēģus un rūpēties par SEO vadlīniju ievērošanu;
  • veidot/ optimizēt saturu angļu valodā SEO rezultātu uzlabošanai.

Mūsu prasības:

  • obigātas zināšanas un pieredze darbā Google Analytics un Google Search Console;
  • pieredze mājas lapu SEO optimizācijā (on-page un off-page);
  • pieredze darbā ar SEO rīkiem (Google Keywords Planner, Moz/Ahrefs/SEMrush/Majestic, u.c.);
  • zināšanas par landing lapu conversion rate optimizāciju (CRO);
  • izpratne par citiem mārketinga kanāliem un to saistību ar SEO;
  • spēja strādāt gan individuāli un komandā;
  • spēja un vēlme strādāt start-up uzņēmuma kultūrā;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes;
  • izcilas angļu valodas zināšanas.

Zināšanas par dažādām programmēšanas valodām (CSS, HTML) un iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
  • iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
  • iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
  • izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • dažādus vilinošus bonusus (elastīgu darba dienas sākumu, bezmaksas pusdienas darba vietā, veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. Draugiem Group darbinieku privilēģijas)

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

CITAS VAKANCES