Merčendaizers/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 320 darbiniekiem (70 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Par Latvijas ražotni un dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) krekla apdrukāšanu raksta Dienas Bizness, Neatkarīgā un citi Latvijas un ārzemju mediji. Pasaules mēroga e-komerciju platformas, piemēram, Shopify saviem klientiem iesaka tieši mūs. Esam uz viļņa, tāpēc meklējam gudru un spējīgu darbinieku/-ci - merčendaizeru/-i.

Tavas zināšanas novērtēsim un liksim lietā. No rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā kopā ar kolēģiem baudīsi garšīgas bezmaksas pusdienas un būs iespēja regulāri pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja vēlies mācīties un attīstīties kopā ar uzņēmumu, tad Printful būs īstā vieta tieši tev! Mums ir lielas ambīcijas un mērķi. Ja esi gatavs jaunam izaicinājumam, tad piesakies.

Tavi pienākumi:
- ieklausīties klientos un viņu vēlmēs, lai izvēlētos sortimentu;
- aktīvi sadarboties ar mārketinga, ražošanas un izstrādes komandām;
- plānot, ieviest un papildināt produktu sortimentu.

Mēs piedāvājam:
- interesantus darba uzdevumus un nepieciešamos resursus to izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- jautrus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
- darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV u.c.

Mūsu prasības:
- interese par apģērbu, tekstila, interjera priekšmetiem un modi;
- vēlme izvēlēties un papildināt produktu sortimentu;
- pašorganizēta un mērķtiecīga personība;
- labas angļu valodas zināšanas saziņai ar piegādātājiem.

Par priekšrocību tiks novērtēta iepriekšēja pieredze līdzīgā jomā, kā arī pieredze ar iepirkumiem no lieltirgotājiem (piem. Ķīna).

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)