Biznesa analītiķis/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Lai veiksmīgi sasniegtu savus lielps mērķus, meklējam komandas papildinājumu - biznesa analītiķi!

Tavi pienākumi:

  • iekšējo finanšu atskaišu nodrošināšana, analīze un rekomendāciju sniegšana;
  • analītisko atskaišu un prognožu sagatatavošana (regulāro un pēc pieprasījuma);
  • iekšējo un ārējo datu analīze;
  • finanšu rentabilitātes un citu finanšu rādītāju aprēķini;
  • piedalīšanās finanšu komandas veidotos projektos;
  • piedalīšanās automatizācijas projektos.

Mūsu prasības:

  • augsta līmeņa analītiskās prasmes un spēja strādāt ar lieliem datu apjomiem;
  • Excel zināšanas labā līmenī (Vlookup, Pivot tables);
  • pieredze iekšējā un ārējā audita veikšanā;
  • augsta stresa noturība;
  • enerģija un produktīva aktivitāte;
  • labas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
  • vēlamas PowerBI vai datubāzes pamatzināšanās;
  • spēja un vēlme strādāt start up uzņēmuma kultūrā;
  • iepriekšējā pieredze šādā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1000 - 2000 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • bezmaksas pusdienas birojā;
  • interesantus darba uzdevumus;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

CITAS VAKANCES