Naudas plūsmas analītiķis/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 400 darbiniekiem (150+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes,  bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū, un, lai šo mēķi veiksmīgi sasniegtu, meklējam komandas papildinājumu - naudas plūsmas analītiķi.

Tavi pienākumi:
- ikdienas maksājumu aprēķināšana un apstiprināšana (avansu, u.c.);
- savstarpējo norēķinu nodrošināšana un izmaksu kontrole;
- naudas plūsmas atskaišu un ikmēneša prognožu sagatavošana;
- citu finanšu un analītisko atskaišu sagatavošana;
- piedalīšanās finanšu komandas veidotos projektos.

Mūsu prasības:
- iepriekšējā darba pieredze šādā vai līdzīgā amatā;
- perfektas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
- augsta līmeņa analītiskās prasmes un spēja strādāt ar lieliem datu apjomiem;
- ļoti labas Excel zināšanas (Vlookup, Pivot tables);
- pieredze iekšējā un ārējā audita veikšanā;
- augsta stresa noturība;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- spēja un vēlme strādāt start-up vidē.

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze darbā ar naudas plūsmu un konsolidēto pārskatu izstrādi.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām, un kopā ar savu CV sūti mums!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)