Grāmatveža palīgs/-dze / Jaunākais grāmatvedis/-e

Printful [LV]

Draugiem Group paplašinās un aicina komandai pievienoties - Grāmatveža palīgu/-dzi / Jaunāko grāmatvedi

Draugiem Group ir tehnoloģiju start-up, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 350 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā TechCrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Ir izveidots Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt, uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju.

Tavi pienākumi:
- grāmatvedības dokumentu apstrāde;
- datu ievadīšana grāmatvedības reģistros;
- rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana;
- ienākošo preču un pakalpojumu rēķinu grāmatošana;
- avansa norēķinu grāmatošana un uzskaite;
- pamatlīdzekļu uzskaite un kontrole;
- uzkrāto ieņēmumu un izdevumu uzskaite;
- bankas izdrukas apstrāde;
- statistikas atskaišu sagatavošana;
- DRN atskaites sagatavošana;
- salīdzināšanas veikšana ar uzņēmuma debitoriem un kreditoriem;
- preču kustības / uzskaites dokumentu apstrāde;
- grāmatojumu veikšana grāmatvedības datorsistēmā Tildes Jumis un QuickBook u.c. pienākumi.

Mēs piedāvājam:
- izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- strādāt stabilā start-up vidē;
- labu atalgojumu.

Mūsu prasības:
- augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu vai ekonomikas jomā;
- teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
- izpratne par grāmatvedības darba organizēšanu;
- labas zināšanas LR likumdošanā – grāmatvedības un nodokļu jautājumos;
- izcilas prasmes darbā ar MS Excel. MS Office;
- spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
- analītiska domāšana un pozitīva attieksme pret darbu;
- enerģiska un uz sasniegumiem orientēta personība;
- augsta atbildības izjūta un precizitāte, izteikta loģiskā domāšana, spēja ātri apgūt jaunus pienākumus;
- lieliskas saskarsmes spējas un vēlme strādāt uz mērķi orientētā komandā;

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā, kā arī pieredze ar programmu - Tildes Jumis.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma / motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais kandidāts konkrētajai vakancei!

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.
Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)