Jaunākais/-ā merčendaizers/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 350 darbiniekiem (100+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies komandai kā jaunākais/-ā merčendaizers/-e!

Mūsu prasības:
- prasme organizēt savu laiku, noteikt prioritātes
- labas angļu valodas zināšanas
- spējas meklēt, atrast un sarunāt 'neiespējamo' - lokācijas fotosesijām
- kreatīva pieeja problēmu risināšanā
- vēlme mācīties un apgūt kaut ko jaunu

Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze fotosesiju organizēšanā/dalība tajās.

Pienākumi:
- veikt produktu tirgus un konkurentu izpēti
- modeļu un fotosesiju lokāciju izpēte
- komunicēt ar modeļiem, stilistiem un sagatavot nepieciešamos dokumentus.
- asistēt ar sagatavošanās darbiem uz fashion foto un video sesijām (sagādāt rekvizītus, sakārtot apģērbu, noorganizēt transportu, u.c.)
- dažkārt arī patstāvīgi organizēt produktu bilžu fotosesijas;
- nodrošināt visu produktu pieejamība Printful Eiropas birojā.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā - Starta ielā 1;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

CITAS VAKANCES