Satura mārketinga komandas vadītājs/-a

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Ja esi gatavs/-a sasniegt augstus mērķus, un nebaidies no izaicinājumiem, - pievienojies komandai kā projektu vadītājs/ -a mārketinga komandā!

Tavi pienākumi:

  • vadīt starptautisku satura mārketinga komandu, palīdzot Printful ieiet jaunos valodu tirgos;
  • veikt pilna cikla projektu vadītāja funkcijas no idejas izstrādes līdz realizācijai un reultātu analīzei;

Mēs piedāvājam:

  • darbu Draugiem Group birojā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • iespēju gūt lielisku pieredzi un interesantus darba uzdevumus;
  • iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • labu atalgojumu - sākot no 1500 - 2500 Eiro bruto mēnesī (atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm), visas sociālās un veselības apdrošināšanas garantijas;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV;
  • birojā bezmaksas autostāvvietu, bezmaksas pusdienas, kā arī neierobežotu sporta klubu abonementu un citas Draugiem Group privilēģijas.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • pieredze ar satura mārketingu;
  • pieredze projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
  • UX zināšanas un pieredze;
  • enerģija un produktīva aktivitāte.

Par priekšrocību uzskatīsim spāņu, vācu, franču vai japāņu valodas zināšanas.

Ja esi gatavs pieņemt izaicinājumu, tad sūti CV un motivācijas vēstulē angļu valodā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

    CITAS VAKANCES