Projektu vadītājs/-a Vendon

Vendon

Draugiem Group uzņēmums Vendon nodarbojas ar tirdzniecības automātu uzraudzības un maksājumu risinājumu izstrādi.

Mēs projektējam un ražojam savas GSM uzraudzības iekārtas, gan arī programmējam sistēmu, kurā klienti seko līdzi savām iekārtām - vai tās spēj pārdot produktus, ja nespēj, tad kas tām ir salūzis, kā arī, kad tās ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem.

Tā kā augam un attīstāmies, aicinām komandā projektu vadītāju. Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem - piesakies!

Tavi pienākumi:

- organizēt iekārtu ražošanu un piegādi termiņos, kas atbilstoši pasūtījumiem;
- komunikācija ar piegādātājiem un klientiem;
- ražošanas, piegādes un to dokumentu aprites projektu organizēšana.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- labu atalgojumu un interesantus darba uzdevumus;
- darbu starptautiskā uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšana, pusdienas birojā, sporta zāles abonementus, pasākumu biļetes u.c.).

Mūsu prasības:
- interese un / vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;
- zināšanas lietvedībā;
- spēja ātri un precīzi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
- izcilas svešvalodu zināšanas (darba valodas - angļu, krievu un latviešu);
- spēja pieņemt patstāvīgus lēmumus;
- atbildīga un punktuāla personība.

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

SIA Vendon (40103422387)