Maketētājs/-a

PerkamKopa.lv

Kopā iepirkšanās portāls PērkamKopā.lv meklē komandas papildinājumu: maketētāju, kura/-as ikdienas darbs un izaicinājums būs Pērkam Kopā dienas piedāvājumu dizaina veidošana. Ja vēlies, lai Tava darba rezultātu atzinīgi novērtētu ne vien kolēģi, bet arī PērkamKopā.lv klienti - piesakies!

Tavi pienākumi:
- piedāvājumam atbilstošu attēlu meklēšana bankās (stokos);
- maketu veidošana web videi;
- preču, ēdienu, uzņēmumu telpu, apģērbu un citu piedāvājumu fotografēšana;
- foto pēcapstrāde.

Mūsu prasības:
- prasmes strādāt ar programmu Adobe Photoshop un/vai Adobe Illustrator;
- izcilas komunikācijas spējas;
- izpratne par veiksmīgas kompozīcijas veidošanu;
- izcila gaumes un stila izjūta;
- spēja pielāgoties dinamiskam darba stilam;
- prasme individuāli saplānot un organizēt savu darbu un laiku.

Par priekšrocību tiks uzskatītas iemaņas filmēt un apstrādāt video materiālus.

Mēs piedāvājam:
- interesantus un dinamiskus darba uzdevumus;
- profesionālus izaicinājumus;
- iespēju savienot darbu ar mācībām / citu darbu (nepilna slodze);
- attālināts darbs.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurai vari pievienot izstrādāto darbu portfolio (nav obligāts).

SIA Draugiem (Reģ. nr. 40003737497)