Personāla atlases speciālists/-e

DraugiemGroup

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 400 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi.

Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju. Draugiem Group komanda strauji aug, tāpēc aicinām komandā personāla atlases speciālistu/-i.

Tavi pienākumi:

- piedalīties un organizēt personāla atlases projektus;
- veikt atlases intervijas un uzdevumus.

Mēs piedāvājam:
- interesantus darba uzdevumu un nepieciešamos resursus to izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- jautrus komandas saliedēšanās pasākumus un iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Mūsu prasības:
- augstākā izglītība atbilstoši darba specifikai;
- vismaz 2 gadu pieredze darbā ar personāla jautājumiem;
- teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
- lieliskas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;
- vēlme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)