IT administrators/-e

DraugiemGroup

Draugiem Group ir Latvijas tehnoloģiju startup ar birojiem Rīgā, Barselonā un ASV. Mūsu 350 cilvēku starptautiskā komanda ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus, par kuriem raksta TechCrunch, Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši globālu e-komercijas uzņēmumu Printful, un visā pasaulē izmanto Mapon GPS autoparku pārvaldes risinājumu sistēmu, DeskTime laika uzskaites aplikāciju, kā arī Istabai.com “gudrās mājas” vadības viedierīces. Augot un attīstoties meklējam papildspēkus - nāc mūsu komandā!

Tavi pienākumi:
- Draugiem Group uzņēmumu IT sistēmu infrastruktūras atbalsts un administrēšana;
- tīkla iekārtu konfigurēšana (Mikrotik routers);
- darba staciju administrēšana (Mac, Windows, Linux)
- lietotāju ikdienas atbalsts;
- biroja tehnikas uzstādīšana un primārā diagnostika, nelieli remonti;
- IT sistēmu traucējumu novēršana un problēmu risināšana;
- infrastruktūras dokumentācijas uzturēšana un izstrāde;
- datu drošības risinājumu izstrāde, ieviešana, uzraudzība.

Mēs piedāvājam:
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus.

Mūsu prasības:
- pieredze IT nozarē vismaz 2 gadi;
- augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
- labas komunikācijas spējas;
- interese un vēlme palīdzēt, sniegt atbalstu kolēģiem;
- labas zināšanas datortīklu, datortehnikas uzbūves, biroja tehnikas un tehnoloģiju jomā.
- nepieciešamas labas latviešu un angļu valodas prasmes;
- prasme patstāvīgi risināt problēmas un piedāvāt risinājumus;
- vēlme mācīties un regulāri papildināt zināšanas;
- iniciatīva, mērķtiecība un apzinīga attieksme pret darbu.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

NB! Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem!
Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)