Bilancspējīgs/-a grāmatvedis/-e

DraugiemGroup

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir Kalifornijā, Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 400 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Ir izveidots Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmums. Uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju. Un tā kā mēs turpinām augt un attīstīties, aicinām komandā bilancspējīgu grāmatvedi.

Tavi pienākumi:
- pārbaudīt un grāmatot Draugiem Group uzņēmumu klientu iesniegtos attaisnojuma dokumentus;
- nodrošināt klientu konsultatīvo atbalstu;
- uzturēt komunikāciju ar VID, CSB u.c.
- sagatavot finanšu pārskatus un nodokļu atskaites;

Mūsu prasības:
- augstākā izglītība;
- iepriekšēja darba pieredze ar grāmatvedības programmu Tildes Jumis;
- padziļināta prasme lietot datorprogrammu Excel;
- nepieciešamas latviešu un angļu valodas prasmes;
- iniciatīva, precizitāte, augsta atbildības sajūta, patstāvība un analītiskā domāšana.

Starptautiskā darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

NB! Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem!
Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)