Jaunākais/-ā grafiskais/-ā dizainers/-e

Mapon

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos Baltijā un Skandināvijā, ar vairākiem klientiem un partneriem arī citviet pasaulē. Mūsu klienti kopā jau ir izsekojuši vairāk kā 7 miljardus kilometru (23x līdz Saulei un atpakaļ). Kā arī esam atvēruši filiāli Barselonā, Spānijā, un nedomājam pie tā apstāties!


Mēs augam un mūsu komanda aktīvi turpina strādāt pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Lai ar mūsu radītajiem produktiem un pakalpojumiem efektīvāk informētu esošos un potenciālos klientus, aicinām komandai pievienoties - jaunāko grafisko dizaineru/-i.

Mēs ļausim Tev no rītiem ilgāk pagulēt, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā baudīsi garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem, varēsi doties sportot un regulāri pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, piesakies!

Tavi pienākumi:
- dažādu reklāmas materiālu izstrāde, maketēšana;
- Ilustrāciju zīmēšana pēc noteiktām vadlīnijām;
- video veidošana (aptuveni 60% video, kurus izstrādāsi, būs izglītojoši tutorials/screencasts, savukārt, 40% - live action videos, kā, piemēram, šis: https://www.youtube.com/watch?v=Ps9AO6umHjw )

Tev jāpiemīt:
- prasmei strādāt ar Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere;
- iemaņām ilustrāciju zīmēšanā;
- pieredzei ar sociālo mediju reklāmu nosacījumiem;
- vēlmei mācīties un apgūt UI/UX dizainu

Iepriekšēja pieredze darbā ar Sketch tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
- modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšanas polisi, siltas bezmaksas pusdienas birojā, sporta kluba abonementu, elastīgu darba laiku u.c.)

Lai pieteiktos, sūti savu CV, motivācijas vēstuli un pievienotu saiti uz izstrādāto darbu portfolio. Gaidīsim!

SIA Mapon, Reģ.nr.: 40003800531