Android programmētājs/-a

Draugiem.lv

Draugiem.lv aicina komandai pievienoties Android programmētāju.

Tava enerģija un kompetences būs nepieciešamas modernas sociālā tīkla draugiem.lv Android aplikācijas izstrādei, izmantojot Kotlin un Java programmēšanas valodas, būvējot skatus ar Anko Layouts sistēmu, un eksperimentiem ar jaunām tehnoloģijām kā “Instant Apps”.

Tavi pienākumi:
- izstrādāt un uzturēt portāla draugiem.lv Android aplikāciju;
- sekot līdzi un izpētīt jaunākās tendences Android tehnoloģijās, piedāvājot jaunus risinājumus un uzlabojumus.

Mūsu prasības:
- pieredze Android aplikāciju izstrādē, izmantojot dažādus Android piedāvātos SDK;
- iemaņas vai vēlme mācīties Kotlin programmēšanas valodu;
- vēlama pieredze skatu izstrādē ar Anko Layouts;
- izpratne par Android lietotāja saskarni (UI), Google Material Design vadlīnijām un spēja iedziļināties dizaina detaļās;
- zināšanas par tipiskām multi-threading problēmām/situācijām un asinhronu programmēšanu;
- pamata zināšanas Git versiju kontroles sistēmā;
- spēja strādāt patstāvīgi, iekļauties komandā, kā arī prognozēt un ievērot termiņus.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam (ir arī sava hokeja komanda);
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidām Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu izstrādāto aplikāciju portfolio.

SIA Draugiem (Reģ.nr. 44103045166)