Jurists/-e

Printful [LV]

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 350 darbiniekiem (100+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Uzņēmums strauji aug, tāpēc meklējam zinošu kolēģi - juristu/-i. Mums ir lielas ambīcijas un mērķi, tāpēc, ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, - piesakies!

Tavi pienākumi:
- līgumisko procedūru nodrošināšana uzņēmumā (līgumu projektu sagatavošana);
- sagatavot juridisko ietvaru uzņēmuma potenciālajam IPO (sadarbojoties gan ar iekšējiem, gan ārējiem resursiem);
- intelektuālā īpašuma atbilstības nodrošināšana (Legal un IP due diligence);
- intelektuālā īpašuma (trademarks, domēnu utt.) administrēšana un attīstīšana;
- komunikācijas nodrošināšana ar uzņēmuma juridiskajiem partneriem ASV un citur pasaulē;
- atbalsta sniegšana un konsultācijas citiem darbiniekiem;
- uzņēmuma interešu pārstāvība attiecībās ar valsts, pašvaldību, tiesu un citām institūcijām.

Prasības:
- maģistra grāds tiesību zinātnē (vēlams starptautiskajās tiesībās);
- zināšanas par intelektuālā īpašuma tiesībām;
- darba pieredze starptautisko tiesību jautājumos;
- perfektas angļu valodas zināšanas (kā mutvārdos, tā arī rakstos).

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Ja redzi sevi kā daļu no mūsu komandas, sūti CV un angļu valodā rakstītu motivācijas vēstuli, kurā pastāsti, kāpēc tieši Tu esi piemērotākais/-ā kandidāts/-e šim amatam!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)